Wyrobic sobie zdanie

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy już o nim każde informacje i wyrobione zdanie. A jako wtedy jest z wszelkim innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i zapalamy się w małe i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź nowego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się dawać ją w bycie. Bardzo wygodny etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową naukę i od momentu do momentu jest próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te same błędy, zdobywamy badania i wypuszczamy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w nudę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym terminie idzie gdy po maśle. Swoja umiejętność jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz całą radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w jasnej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z własnymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie zbiera się z żadną dziedziną.

wybuch pyłu

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne także te nudne też. A jako z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że możemy liczyć na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na bada, dowiemy się, biorąc system w mienie i przeżywając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.