Wyposazenie gastronomii debica

Choć “mała gastronomia” z nazwy brzmi raczej miło i niegroźnie, to powinien wiedzieć, że nawet najmniejszy biznes nie obędzie się bez podstawowych sprzętów, które trochę kosztują. W co inwestować, oraz z czego czynić Oto mały poradnik dla przeciętnej kawiarni:

 

1. Ekspres ciśnieniowy – nawet do najładniej urządzonej kawiarni nie przyjdą klienci, jeśli kawa nie będzie dobra. Ekspres to podstawa a nie warto na nim dbać, choć czasem udaje się uzyskać dobry, używany sprzęt.
2. Witryna chłodnicza – klienci chętniej kupią ciasta, jeżeli będą uważać, że wyglądają apetycznie i kusząco zza witryny. Warto postawić ją przy kasy, wtedy mężczyźni będą kupować chętniej.
3. Stoły i stoliki – to zapewne podstawa. Mały dom nie wymaga wielkiej dawek mebli, to tutaj możesz zaoszczędzić.
4. Talerze i sztućce – obowiązkowo! Wybierz takie, jakie nie będą zmieniać się w zmywarce.
5. Młynek do kawy – świeżo zmielona kawa to zasada!
6. Lampy – koszt duży, tylko dobrych lamp nie powinien będzie podawać, więc później nie będziesz mnóstwo inwestować.
7. Piec – do pieczenia ciast rzecz jasna. A do pieca przydadzą się oczywiście foremki na wypieki.
Mała gastronomia urządzenie to choć nie tylko wymienione wysoce sprzęty. Niektóre kawiarnie oferują również śniadania, więc może dodać się patelnia grillowa lub grill elektryczny do zapiekania przepysznych tostów. Istotne są również elementy wystroju, jednak przy małym pokoju nie warto szaleć przy zakupach, bo mieszkanie będzie przytłoczone. Czasem wystarczą odpowiednie meble, które same są ozdobę, do ostatniego jeden tematyczny obraz lub zdjęcia i czy menu w atrakcyjnej ramce. Minimalistyczny wystrój przy małym mieszkaniu to kwestia kluczowa. Przydałby się także stojak na wieszaki, natomiast jeśli chce nam na zdrowszej przestrzeni, można po prostu rozwiązać na przeszkodzie ładne haczyki, w ostatni styl kurtki nie będą polecać dodatkowego miejsca. Warto myśleć o tym, że ogromną część sprzętów możemy po prostu odkupić, powinien ale zawsze sprawdzić stan używanych rzeczy.