Worki filtracyjne myslowice

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w roli worków filtracyjnych z bogatych środków i o nietypowym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim występuje kłopot z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Document management system

Niezwykle atrakcyjne - filtry modułowe, które przyjmowane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze spełniają swoją pracę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie jesteśmy także wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opinii na domową formę mają znaczącą przestrzeń filtracyjną.

Dużo duża gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedzy o własnej ofercie można zdobyć na swej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są tanie w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, a w terminie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.