Seksoholizm mp3

Oczywiście kiedy można się uzależnić od alkoholu, papierosów, narkotyków, od jedzenia słodyczy, można się uzależnić od seksu. To ważny nałóg, bagatelizowany przez zbyt wiele osób. Wbrew tego, że łączy się z uzależnieniem czysto fizycznym, jego podłoże stoi w psychice człowieka. Kobiety wiążą się od osiągania orgazmów tak samo jak ludzie.

Seksoholizm to nic dziwnego jak uzależnienie od fizycznego spełnienia, chodzenie do orgazmu. Niestety, po zaspokojeniu własnych spraw – zamiast satysfakcji, pojawia się przygnębienie i stany depresyjne. Seksoholizm to chodzenie do zaspokojenia seksualnego za wszą cenę – byle jak, byle gdzie, z byle kim. Osoba uzależniona ma problem z nawiązywaniem głębokich, emocjonalnych relacji oraz okazywaniem uczuć, również tych pozytywnych, jak i negatywnych. Na wczesnym miejscu listy swoich planów, wcale tak jako kobiety uzależnione od alkoholu, stawiają seks.

Choroba taż jest różne przyczyny powierzchowne u kobiet a u ludzi. Kobiety poszukują potwierdzenia swojej atrakcyjności, chcą się poczuć pożądane – z takich lub innych względów. Często zdarza się, że kobieta swoje uzależnienie myli z miłością, a seks stanowi dla niej stylem na zatrzymanie partnera. U ludzi istnieje obecne natomiast gotuj na pozbycie się swoich lęków.

Leczenie seksoholizmu Kraków otwiera się oczywiście z abstynencji. To wstępny etap, jaki stanowi podstawą udanej terapii – natomiast ta będzie smukła i wymagająca. Dopiero po pierwszych objawach odstawienia i oswojeniu się z brakiem stymulacji fizycznej, można sprawdzić dotrzeć do okresu, sytuacji, emocji, jakich nie chcemy mieć czy mieć również dlatego staramy się rekompensować to sobie seksem.Często też trauma, jakiej raczymy się pozbyć, tworzy własne podłoże w doświadczeniach z dzieciństwa, o jakich możemy nie mieć jak np. wykorzystywanie seksualne. Pamiętajmy, że będąc w układzie z osobą uzależnioną, również powinniśmy wziąć z uwagi specjalisty!