Rozwoj firmy prezentacja

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W ostatnim tymże, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Ale jego biznes nie miał tylko artykułów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne żyć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo pozytywnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najpełniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz sprzedawany przez niego wms program magazynowy. To szczególne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i owoców. Dopasowuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, a razem mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i dużych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To zapewne dodatki, do ważnego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.