Rower transportowy warszawa

Droga na rowerze jest wyjątkowym środkiem transportu, który potrzebuje pomimo wszystko bardzo dużo sportu i spala wiele kalorii, dlatego przydatna jest dobrana dieta rowerowa. Istnieje wtedy także doskonały rozwiązanie dla kobiet, które pragną stracić kilka zbędnych kilogramów. Jednak ludzie, jacy zależą traktować rower jedynie jako sposób transportu lub hobby, powinny zwrócić szczególną opinię na menu, aby wypady rowerowe ich za bardzo nie wycieńczały. Poniżej mamy kilka zasad, jakimi powinny się kierować osoby prowadzące duże dystanse na rowerze. Oto dieta rowerowa dla miłośników drogi na rowerze:

Śniadanie. Nie bez powodu poleca się, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w czasu dnia. Nosi ono zbyt zadanie dostarczenie nam sił na resztę dnia, natomiast pozostałe posiłki ale tę energię uzupełniają. Odpowiednim rozwiązaniem będzie między innymi muesli z dodatkiem owoców i rodzynek lub zupa mleczna z makaronem (koniecznie al dente). Przekąska. Znajdując się na rower, daleko jest wspominać o dobrej przekąsce, która doda nam mocy i spełni nagły głód. Pierwszym jej elementem powinny stanowić cukry proste, dlatego zajmuje się spożywanie dojrzałych bananów lub kanapek z dżemem i miodem. Jeśli zaś idzie o warzywa, korzystnym wyjściem będą pomidory i czerwona papryka. Kolacja. Po intensywnej przejażdżce możemy czuć potężny głód. Choć nie należy przesadzać z życiem tuż po wysiłku fizycznym. Już po przyjeździe z wycieczki rowerowej wystarczy sok pomarańczowy lub zbożowy batonik (na przykład Corny). Do sytego obiadu zasiadamy natomiast później, gdy już odpoczniemy po wysiłku. Nawodnienie. Przede ludziom nie wolno zapominać o optymalnym nawodnieniu organizmu. Najistotniejsze jest, aby już przed wyprawą na rower wypić odpowiednia dawkę płynów. Najświetniejszym wyjściem będzie oczywiście woda, żyć chyba odpowiednie napoje energetyzujące dla sportowców. Trzeba jeszcze mieć osobę tego, że człowiek chce dziennie około 2 litrów wypitej wody (w zależności oczywiście od płci i wielkości ciała), a efekty ewentualnego odwodnienia, zwłaszcza w warunkach wysiłku fizycznego, momentalnie zmniejszą naszą wydajność, poczujemy się spokojni i pozbawieni energii.

Dieta rowerowa zawierająca przedstawione przeze mnie pomysły nie jest oczywiście zastąpić normalnych posiłków, wręcz przeciwnie. Nie chodzi się jednak przejadać! I dla kobiet, które są zainteresowane dobraniem najkorzystniejszej dla siebie diety rowerowej, polecamy spotkanie z dietetykiem, który dobierze nam rodzaje posiłków w taki rób, aby były jako najlepsze właśnie dla nas, nie a dla statystycznej osoby.