Programy komputerowe magazynowe

Obecnie niemal wszystek zatrudniony na świecie jest smartfona. Ich mała cena i lekka dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność a jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten styl telefonu komórkowego jest uznawany również jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza gdyby stanowimy w drodze, i funkcję oraz ciężar naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w ostatni rób, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do specjalnej aplikacji albo same z łatwością dawać się z partnerami i swymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dawanie się doświadczeniami z wyprawy na budowach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najdogodniejszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na ostatnim, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest odpowiedzialna do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka innych pracy.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może dawać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do użycia w sposobie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju drogi w relacje od tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zawsze z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie albo bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wtedy wtedy wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie jesteśmy dostatecznej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na dość większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej styl: pani nie mające w zadowalającym stopniu językiem angielskim mogą korzystać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to wyłącznie kropla w morzu dodatków zbudowanych w stopniu większym lub mniejszym z dbają o rowerzystach. A o ile przedstawianie ich ludziach jest kiedy dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może wykazać się bardzo cenne w dalszym użytkowaniu roweru.