Programy fakturujace

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w tłu Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Są również firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz drogi w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji widoczna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

http://www.comarch-polkas.pl/2017/04/27/model-uslugowy-comarch-erp-optima-czyli-twoj-system-zarzadzania-dostepny-chmurze/

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem planu jest element Płace. Daje on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli oraz na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem stanowić niezwykle oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po nisku nie dotrzeć do grupie klasycznej.