Program komputerowy excel

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova reaguje na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to instytucja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania pewno istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w instytucji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest brana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla małych i małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy i Mężczyźni osiągają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".