Program gastro pos pobierz

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, niezbędne w wszelkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego gatunku biznesów bywają bardzo bogate, a na szczęście niewielki budżet dobrze nie musi być zapory przed wgraniem takiego rozwiązania. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem przydatnych w budów – także więc w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w formule Open Source – a to są wysoki kod źródłowy, dzięki jakiemu posiadamy nadzieja przedstawiać je we domowym poziomie i stosować do własnych spraw. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie powstają w nazwie, i nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwoli na przechowywanie i przetwarzanie danej o konsumentach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu szczególnie dokładnie sprawdzi się w krótszych i małych sklepach i punktach handlowych. Posiada on przyjazny interfejs też bardzo potrzebny moduł do raportów. Niestety, jak system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, stanowi dużo niskie.
Floreant POS
Floreant POS to jedyne z czystszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki szerokiej społeczności klientów też możliwości korzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla wszystkiego sklepu gastronomicznego – bez powodu na jego role. Zaletami organizmu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w całkowicie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla własnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a i wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Odznacza się on dużymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń stosowanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, i masa różnych urządzeń.