Program gastro pos download

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego modelu biznesów bywają bardzo oryginalne, natomiast na szczęście niewielki budżet nigdy nie musi stanowić zapory przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych narzędzi jest bowiem przydatnych w budowy – a zatem w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS doskonalone są w formule Open Source – a wtedy mają szeroki kod źródłowy, dzięki któremu mamy zdolność przedstawiać je we naszym charakterze i zaliczać do osobistych spraw. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie zachodzą w spółce, oraz nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS kupi na przechowywanie i przetwarzanie danej o konsumentach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu dużo dobro sprawdzi się w delikatniejszych oraz zwykłych sklepach i punktach handlowych. Ma on przyjazny interfejs i bardzo skuteczny moduł do raportów. Niestety, jako sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi mocno małe.
Floreant POS
Floreant POS to pewne z piękniejszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki szerokiej społeczności klientów też możliwości zastosowania komercyjnego wsparcia technicznego jego ojców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego biznesu gastronomicznego – bez powodu na jego funkcje. Zaletami systemu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla innych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a ponadto duże możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on pełnymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń branych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także wiele różnych urządzeń.

modelowanie mes