Program do firmy uslugowej

Program symfonia handel traktowany istnieje w sprzedaży. Najczęściej traktowany istnieje w małych oraz niewielkich firmach. Program zajmuje się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Pozwoli na wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze cechy programu
Program daje w dwóch grupach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a i współpracuje z bankami. Symfonia handel kierowany istnieje w innego sposobie firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie kupi na działanie zestawień graficznych. Dzięki programowi możemy określić rodzaj oraz termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pociesze możemy pracować raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zajmowania dostaw.

Program idzie na sprawne przeprowadzanie inwentaryzacji. Widoczna istnieje więcej funkcja przyśpieszonego wystawiania dokumentów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie umożliwia książkę z bazą kontrahentów. Człowiek ma zdolność rozwijania i edycję bazy kontrahentów. Kontrahenci potrafią być szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie również stanowi otwarty w obsłudze). Dzięki temu rola z układem jest krótkotrwała i efektywna. Program symfonia handel może żyć konsumowany w nazwach, jakie nie posiadają nowego sprzętu komputerowego. Dużym plusem programu symfonia handel jest bliska nauka systemu. Program nie wymaga specjalistycznych szkoleń i kosztów.