Program dla sklepu obuwniczego

PC Market firmy Insoft więc niezwykle podatny program, także dla młodszego sklepu jak także dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w obszaru kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju jednostki można zwiększać ją o kolejne moduły. PC Market jest gorącym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym okresie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci to wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najniższe ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile traktuje Ci coraz wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program opisze jaką kwota pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić sporo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz spośród pomocy kolektorów informacji. Sam i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkom z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i prosty w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest jednoznaczny, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią widocznych na targu urządzeń fiskalnych, a oraz każdego typu sprzętem, który ważna sprawdzić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.