Oswietlenie ledowe mebli

Zgodnie z unijnymi przepisami w rozmiarach zagrożonych wybuchem powinny stanowić wykorzystane dodatkowe środki bezpieczeństwa, które zajmują na punktu minimalizowanie ryzyka wybuchu i jego produktów. Jest cały szereg systemów bezpieczeństw i materiałów, jakie liczą na planu zmniejszanie ryzyka wybuchu. Jednym z rzędów takich materiałów są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są dopasowane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w których żyje zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowsze przykłady są wyposażone w ekonomiczne i funkcjonalne diody. Można je z łatwością zamontować, także na granicy, kiedy oraz na suficie, a to w głowie pionowej lub poziomej. Istnieje granica regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą posiadać nadany certyfikat ATEX. Otoczone są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowemu oświetleniu ledowemu można zdecydowanie obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Zdecydowanie gorsze są i koszty ich obsługi.

Dzięki systemom bezpieczeństw przeciwwybuchowym przylega do zmniejszenie ryzyka wybuchem, niemal do 0. Nowoczesne urządzenia przeciwwybuchowe, w ostatnim lampki led mogą stanowić wykorzystane m.in. w rafineriach paliwowych, w rozmiarze zbiorników paliwowych czy gazowych. Często są również przygotowywane na placu wojskowym.

Podstawą do montowania takiego nowego systemu oświetleniowego jest następowanie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowoczesne modele oświetlenia ledowego są zbudowane z najszerszej klas produktów, które są w kształcie wytrzymać pracę nawet przy znacznie wysokiej temperaturze.