Optima programy ksiegowe

Optima to liczba programów skojarzonych ze sobą. Pracują kierując się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo oferty dla młodych oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w nazwie. Samym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten poświęcony stanowi dla firm usługowych. W czytelny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do informacjach jest dodatkowy z rządu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej bazy danych można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w zakresie jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z raportami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus kupi na osiągnięcie dokładnej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem przedstawiających je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł także z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jasna, uczestniczy w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W niski i logiczny sposób kieruje punkt po punkcie do zakończenia instalacji.