Krajalnica z regulacja predkosci

Wszyscy cenimy urządzenia i maszyny, które w pewien sposób wyręczają nas w pozycji, albo chociaż ułatwiają pracę. Jednym spośród takich urządzeń, które usprawnia pracę panu jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, że istnieje obecne niezmienione urządzenie gastronomiczne, które stanowi obowiązujące w dowolnej placówce gastronomicznej, w jakimś sklepie, a oraz w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bo nie jest takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych produktów. Więc bezcelowe byłoby branie niezliczonej zawartości produktów spożywczych, gdy wtedy bywało w sezonach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę znacznej ilości konsumentów zgromadzonych w biznesie. Pokroi artykuł w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic dana jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, jak również średniej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest jednolita oraz szybka.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w prostej budowie jest ostrzarkę, która zapewnia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi towar w podobne plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest użyteczne w obsłudze i estetyczne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż dotyczy ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy korzystając z rączki przymocowanej do stołu. Wyposażenie jest wysoce czyste i uprzejme dla zdrowia, gdyż każde jego elementy, które łączą się z krojoną żywnością zbudowane są ze pewni nierdzewnej. Co powoduje, że nie ma okazji ku temu, by powstała rdza na stronach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a dlatego można ją dokładnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.