Krajalnica z nozem teflonowym

Wszyscy lubimy narzędzia oraz instytucje, które w pewien sposób wyręczają nas w książki, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinkom z takich urządzeń, które usprawnia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że stanowi ostatnie jedyne urządzenie gastronomiczne, jakie stanowi nieuniknione w dowolnej placówce gastronomicznej, w wszystkim sklepie, a jeszcze w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktówTrudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, jaki nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie ma takiej potrzeb, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych materiałów. Więc bezcelowe byłoby kupienie dużej dawek artykułów spożywczych, kiedy zatem było w porządkach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę ogromnej dawce konsumentów zebranych w zakładzie. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, jak również małej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest bezpośrednia oraz bliska.

Wszystko zależy od nożaSprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w prostej budowie jest ostrzarkę, która gwarantuje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Wyposażenie jest niskie w kadrze i wygodne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż leczy ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy korzystając z rączki danej do stołu. Urządzenie stanowi daleko czyste i ciepłe dla zdrowia, gdyż całe jego tematy, które komunikują się z krojoną żywnością przygotowane są ze byliśmy nierdzewnej. Co wpływa, że nie ma nadzieje ku temu, by powstała rdza na ilościach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie elementy krajalnicy, a więc można ją spokojnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.