Krajalnica spiralna delimano brava

W handlach zaś w gospodarstwach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w podobne, cienkie plastry. Traktuje to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana też do różnych celów, na dowód do cięcia warzyw lub produktów, gdy potrzebujemy ich w kwestii cienkich plasterków.

W współzależności od tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w profesjonalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do krojenia pieczywa, co powoduje łatwo "wgryźć się" w jego strukturę i zapewnia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian jeżeli chodzi o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na długich, równych plastrach, które wycina się szybko i bez świadomego wysiłku. Do owego planu używamy krajalnicy z prostą, ale bardzo wymagającą krawędzią, która idealnie radzi sobie z twardymi, kiedy również dużo przyjaznymi wędlinami i serami.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/10/wylaczniki-glowne-ex-atex.pdf

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do lokali gastronomicznych też do sklepów. Jest przekazywana przez producenta ze względu na domową dużą trwałość oraz łatwość obsługi. Dzięki tym związkom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z działu zaufania i higieny pracy, może przystąpić do rzeczy z krajalnicą i proponować naszym klientom wędliny czy sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice dobrych marek kupią na bliskie uporanie się z pokrojeniem sporej kwocie wędlin lub serów, przy niskim nakładzie akcji oraz wielkości pracownika. Taka krajalnica w interesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś brano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy to stanowi wymagane na dowód w sukcesie szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.