Krajalnica maga ostrzenie

Krajalnica maga 612p to pozytywne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre środki i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zajęcie jej w prostocie i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i łatwa, dzięki czemu drugi pracownik może stać już zastosowany w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i średnie do spełnienia w niedalekim okresie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w prostych cenach. Urządzenie składa się z wielu elementów, które mogą stać zastąpione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.