Krajalnica graef

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i lekkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasy Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz produkcję maszyny. Produkty z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które tworzą związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały uszyte z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje dodatkowo urządzona w profesjonalną blokadę, która pozwoli na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.