Krajalnica berkel 834

Krojenie serów płaci się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w marketach z serami na miarę rodzi się mówić zupełnie co innego. Sery w relacje od gatunku, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba wziąć mało więcej siły, ale też sery bardzo wygodne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet jak jest toż nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w rodzaj precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom pracującym w handlach, które codziennie po często muszą kroić różne typy serów w niewielkie plastry dla swoich użytkowników? Przede wszystkim, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to artykuł bardzo doskonałej klas, przeznaczony do cięcia serów wszelkiego typu. Jest bardzo delikatne ostrze, które tak wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Świadczy to, iż ta krajalnica może w niewielkim czasie pokroić znaczniejszą liczba sera bez potrzeby wycierania powierzchni ostrza co chwila plasterków. Jest więc dużo funkcjonalne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia wielkich ilości serów różnych gatunków w szybkim czasie, czyli szczególnie w magazynach. Coraz chętniej jednak decydujemy się na zakup krajalnicy do samodzielnych domów, ponieważ wyraża się, że dużo łatwo wydajemy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, i jakie wykonują nam wiele kłopotu.

http://budohal.pl/polkas/Pl/produkt/kasa_fiskalna_sharp_er-a237p/

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz kupić własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile nie chcesz z wszelkiego domu sera! To duża oszczędność energii oraz samego sera, ponieważ ten przechowywany w role całego bloczku będzie kładł się o wiele wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w magazynie.