Krajalnica 612p

Kto z nas nie marzy o tym, by każde kromki były grzeczne a takiej samej grubości. Przy pomocy noża zawieramy nie wielkie okazje na uzyskanie takiego efektu. Z pewnością z poradą przyjdzie nam krajalnica.

 

Krajalnica jest urządzeniem, które znakomicie zbiera się również w domu, kiedy również hipermarkecie bądź innym elemencie usługowym związanym z żywnością. Doskonale sprawdzają się jeszcze w lokalach i firmach kateringowych. Maga krajalnice to dania do bliskiego krojenia wędlin, serów i pieczywa. Krajalnice maga zrobione są ze stali nierdzewnej. Materiał, z jakiego sprawione są te dania, kupi na możliwość czyszczenia i restauracji.
Krajalnicy nie przysporzy kłopotów z obsługą, gdyż jest ona życzliwa i pewna. Podczas krojenia nie jest wymagane wkładanie wysiłku w dociskanie produktu. Wystarczy przesuwać stół podawczy. Krojenie na krajalnicach maga wykonywa się w droga grawitacyjny. Tematu nie przysporzy krojenie końcówek i resztek wędlin lub serów. W tym punkcie wystarczy zastosować płytę dociskową, która umożliwi komfort krojenia i bezpieczeństwo człowieka.
Ze powodu na dużo niebezpieczne noże możliwe jest krojenie produktów bardzo podatnych, jak i bardzo odpornych. Krajalnice te posiadają specjalną ostrzarkę, która służy idealną ostrość noża krajalnicy.
Dzięki wykonaniu tych rozwiązań krojenie stoi się dokładne, silne i precyzyjne. Oczywiście możliwa jest te regulacja grubości, na którą krojone będą produkty.
Jak widać warto zainwestować w taki sprzęt. Stanowi ostatnie znacznie dostępne rozwiązanie również dla sprzedawcy, kiedy i klientów odwiedzających sklep. Kolejki z pewnością ulegną skróceniu dzięki mocnej i prostej możliwości krojenia produktów.
Inwestując w krajalnice warto pomyśleć wybór półautomatycznej. Krajalnica półautomatyczna posiada licznik krojonych plastrów. Istnieje zatem zatem bardzo zauważalne i nietypowe rozwiązanie.
Krajalnice mogą wykonywać ciągle lub mogą posiadać przycisk włączający i trzymający pracę.
Krajalnice maga są bardzo doświadczonym sprzętem zapewniającym higienę pracy. Należy mieć, że pewne krajalnice powinny stanowić solidne i umiejące wszelkie potrzebne atesty.