Krajalnica 210pt

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka grupa i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest stworzona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest stosunkowo swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do cięcia przede każdym różnego sposobie wędlin i mięsa, ale z powodzeniem pewno istnieć wykorzystywany również do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w sumie bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i skończone z tak trwałych, prostych w sprzątaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy element tego dania, który zamierza jakąkolwiek relacja z żywnością, jest zrobiony z elementów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz był tegoż przedmiotu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią materiały do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć urządzenie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".