Kierunki rozwoju firmy transportowej

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z polskich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy stanowili w sum szczęśliwi i gotowi co do cenie popularnej i form proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do pozycji w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszystkiej wartości w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, kupią na kontakt do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do zysku w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki wykonany ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze byliśmy galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są używane do wentylacji społecznej i przemysłowej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, wykonanymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, który stanowi dopasowany do książki w strefach zagrożonych wybuchem