Garderoba eko

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Wtedy nie tylko nadzieja na zrzucenie kilkorgu zbędnych kilogramów, lecz również na zmianę naszych stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale i skorzystania ze zdrowia, które proponują nam sałatki.

Witaminy Sałatki są prawdziwą bombę witaminową. Służą nam one pełnych elementów koniecznych do właściwego działania systemu. Polacy zawsze jednak pamiętają miłość do chętniejszego sięgania po produkty pochodzenia zwierzęcego. Stąd tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie stanowią wciąż samą z głównych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja artykułów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

oprogramowanie dla biura rachunkowegoOprogramowanie dla biur rachunkowych | Systemy ERP | POLKAS

Lekkostrawność Warzywa są o moc bardziej lekkostrawne niż mięso i nabiał. Mniej trwają w porządku pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temuż nie wykonują one tematów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest to młodsza i bezpieczniejsza dla naszego organizmu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek zupełnie nie jest skomplikowane, szczególnie, jeżeli dysponujemy wystarczającym sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że wyprodukujemy je zadziwiająco szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z których chcemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu paru chwili jesteśmy dobry i pożywny posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą słoneczne i upalne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najłatwiejszym sposobem, aby uzyskać upragnioną sylwetkę, jest wejście na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że potrafi być ona o wiele lepsza od dawnych polskich problemów i schabowych. Co znacznie, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie powinien być specjalistą kuchni. Wystarczy energia i wyobraźnia. To tylko od nas zależy, z jakich składników stworzymy własną pyszną i mocną sałatkę.